FENERBAHÇE
  • HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞ ! SENDE BİR YILDIZ OLABİLİRSİN..

  • GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRİYORUZ ! FUTBOLUN TEK ADRESİ FENERBAHÇE ESENLER..

  • FENERBAHÇE KÜLTÜRÜ İLE BİLİMİN IŞIĞINDA MODERN ALTYAPI EĞİTİMİ.. SENDE KATIL!

ORGANİZASYONLAR

Ana sayfa » ORGANİZASYONLAR

Futbol Okulu:

 

14 yıldır aralıksız eğitimlerimiz devam etmektedir. Yaz dönemi Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri, Kış dönemi ise Cumartesi, Pazar günleri çalışmalar yürütülmektedir. 06- 17 yaş arasın da ki tüm çocuklara yaşına, yeteneğine ve seviyesine göre oluşturulan gruplarımız da modern altyapı eğitimi verilmektedir. Eğitimler de Fenerbahçe Altyapısın da eğitim almış lisanslı antrenörler görev almaktadır.

 

Kamplar:

 

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak organize edilen Yaz ve Kış Futbol Kampları olarak her yıl düzenli olarak yapılmaktadır. Futbol Kamplarımız da çok güzel hikâyeler, güzel dostluklar, futbolla geçen güzel günler, birbirinden heyecanlı ve kültürel etkinler düzenlenmektedir. Sporcularımız özgüven kazanmakta, disiplinli olmayı, uyku, beslenme ve dinlenme ilişkisini doğru kullanmayı bu kamplar sonucunda öğrenmektedirler. Tüm altyapı hocalarımızın da görev aldığı Kamplar Antalya, Kuşadası, Çanakkale gibi şehirler de yapılmaktadır.

 

Turnuvalar:

 

Futbol Okulumuz değişik yaş gruplar da özel ve resmi turnuvalara katılmaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü Altyapımızın her yıl iki kez düzenlediği Fenerbahçe Cup Futbol turnuvaların da üç grupta her yıl katılım göstermekteyiz. Yine 23 Nisan Çocuk Cup, 29 Ekim Cumhuriyet Cup, 19 Mayıs Cup gibi büyük turnuvalara yada bazen de günübirlik turnuvalara yıllardır katılım göstermekteyiz ve büyük başarılar kazanmaktayız.

 

LİG TAKIMIMIZ (Esenler Kulüp Atletik)

 

Futbol Okulumuzun pilot takımı olan Esenler Kulüp Atletik 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17, U19 Yaş kategorilerin de TFF’nin düzenlediği liglere katılırken buraya FB Futbol Okulun da ki yetenekli oyunculara da lisans çıkararak yarışmacı yapmaktayız. Futbol okulun da ki sporcular için lisanslı oynama fırsatı sunan Esenler Kulüp Atletik’ in renkleri sarı lacivert dir. Çevre Kulüplerden ve okullardan da Pilot takıma yetenekli oyuncu alınmaktadır.

© 2019 Esenler Fenerbahçe Futbol Okulu | Tüm Hakları Saklıdır.