FENERBAHÇE
  • HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞ ! SENDE BİR YILDIZ OLABİLİRSİN..

  • GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRİYORUZ ! FUTBOLUN TEK ADRESİ FENERBAHÇE ESENLER..

  • FENERBAHÇE KÜLTÜRÜ İLE BİLİMİN IŞIĞINDA MODERN ALTYAPI EĞİTİMİ.. SENDE KATIL!

Fenerbahçe Sömestre Futbol Kampı Başarıyla Tamamlandı

Ana sayfa » HABERLER » Fenerbahçe Sömestre Futbol Kampı Başarıyla Tamamlandı
h

Fenerbahçe Spor Okulları Antalya-Kemer Futbol Sömestr Kampı 29 Ocak – 02 Şubat 2018 tarihlerin de gerçekleşti. Futbol Okulumuz dan 22 sporcu ve 2 Antrenör Kamp boyunca tüm Altyapı Antrenörlerimiz ile birlikte görev aldılar.
İstanbuldan Onur Air Havayolu ile Antalya’ya giden kafilemiz oradan transferle Kemer Limra Limak Otele geçti.

 

Kampın 1. Günü otele yerleşme sosyal aktiviteler ile geçerken, 2..3.4. gün de sporcularımız ve takımlarımız başarılı maçlar çıkararak göğsümüzü kabarttı.

 

8 adet çim saha da oynanan karşılaşmalar da TFF hakemleri görev yaptı. Türkiye genelinden gelen 1440 Fenerbahçe Futbol Okulu sporcularının görev aldığı bu kampta hem sosyal hem de kültürel olarak müthiş geri dönüşler alındı. Sporcularımız FB TV ‘ ye Kamp hakkın da röportaj verirken, boş zamanların da ise havuz, kitap okuma, sineme, animasyon gibi alanlarda yorgunluk attılar.

 

Futbol Okulu hocalarımız Kenan Kasım Taştan ve Murat Yıldırım hocalarımızın sporcularımıza eşlik ettiği kamp boyunca büyük emek ve fedakarlıkla sporcularımız hem sağlıklı, hem güvenli hem de sosyal ve kişisel gelişim anlamın da başarılı bir kamp ortaya koydular.

 

Sporcularımızın kamp performansları altyapı antrenörlerimiz tarafından değerlendirilip, raporlanırken İstanbul dönüşün de tek tek antrenman ve maçlarla sporcularımız takip edilecek.

 

Teşekkürler Fenerbahçe….

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİNE GİT

© 2019 Esenler Fenerbahçe Futbol Okulu | Tüm Hakları Saklıdır.